Svarbu pasakyti. Gera žinoti.

Apie So good

Dirbame vieni dėl kitų

Komanda

Mūsų įmonė nėra vienas žmogus, Regseda – komandinė įmonė, kurioje darbuotojas pirmiau ir aukščiau už užsakymus, gaminius.

Bendrystė jungia skirtingų negalių žmones, Regsedoje išmoksti girdėti kurčnebylių jaučiamą muziką, matyti aklųjų matomus vaizdus, išmoksti suprasti ir išjausti kitą, sau iki šiol nežinomą, nepažintą negalią. Išmokstame dirbti komandiškai, prisitaikant prie įvairiausių žmogaus savybių.

Regseda žmonėm sukuria ne tik darbą, bet ir santykį į draugystę, to dėka mūsų įmonėje susikūrė ne viena šeima.

Darbas mums svarbesnis ir brangesnis nei kitiems, nes visi į mus žiūri per "padidinamąjį stiklą", o ir mes savo ruoštu atliekame dvigubą kontrolę, kad nesuklysti.

Kristina, UAB "Regseda" vadovė

...dažnai kalbėdami gamyboje remiamės pavyzdžiu papuošalą (grandinėlę). Kiekvienas, MES, esame narelis, priklausomi vienas nuo kito, o Regseda tarsi pakabukas. Kiekvienas turime turėti platų matymą, suvokti šalia esančias situacijas ir kaip mano ar kolegos veiksmas turės įtakos – „Pakabukui“. Ir jei vienas narelis iškris, „Regseda“ negebės kabėti. Todėl komanda turi būti vieninga ir koncentruotis į šios dienos mums dovanojamas situacijas. O, kai yra komanda, viskas yra lengva. Vienaip ar kitaip situacijas galime išspręsti, o problemų niekada nebūna ...

Viktorija, UAB "Regseda" gamybos vadovė